Logo

Nowe mieszkanie, 40,04 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr OST1/D/2/100

540 540 zł

13 500 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 529 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Ostródzka

Warszawa, Białołęka, ul. Ostródzka 110

2 pokoje, mieszkanie 40,04 m², piętro 1, oferta nr OST1/D/2/100, Ostródzka, Warszawa, Białołęka, Białołęka, ul. Ostródzka  110
Ostródzka - zdjęcie nr 0
Ostródzka - zdjęcie nr 1
Ostródzka - zdjęcie nr 2
Ostródzka - zdjęcie nr 3
Ostródzka - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 40.04 m², OST1/D/2/100
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

40,04 m²

Piętro:

1 piętro

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,18 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę