Logo

Nowe mieszkanie, 26,84 m², 1 pokój, 6 piętro, oferta nr 24A/69

671 000 zł

25 000 zł /m²

Rata 3 139 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Omulewska

Warszawa, Praga Północ, Grochów, ul. Omulewska 24

SALON Z ANEKSEM17,64 m²ŁAZIENKA4,71 m²KORYTARZ4,49 m²TARAS5,95 m²
Wymiary mieszkania 26.84 m², 24A/69
Osiedle Omulewska - zdjęcie nr 0
Osiedle Omulewska - zdjęcie nr 1
Osiedle Omulewska - zdjęcie nr 2
Osiedle Omulewska - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 26.84 m², 24A/69
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

26,84 m²

Piętro:

6 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

3,40 m

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (5,95 m²)

Termin oddania:

październik 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę