Logo

Nowe mieszkanie, 41,43 m², 2 pokoje, 6 piętro, oferta nr 24A/34

903 174 zł

21 800 zł /m²

Rata 4 226 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Omulewska

Warszawa, Praga Północ, Grochów, ul. Omulewska 24

SALON Z ANEKSEM18,11 m²SYPIALNIA13,59 m²ŁAZIENKA4,85 m²KORYTARZ4,88 m²TARAS8,78 m²
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

41,43 m²

Piętro:

6 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

3,40 m

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (8,78 m²)

Termin oddania:

październik 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę