Logo

Nowe mieszkanie, 26,57 m², 1 pokój, parter, oferta nr 24B/76

595 168 zł

22 400 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 785 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Omulewska

Warszawa, Praga Północ, Grochów, ul. Omulewska 24

SALON Z ANEKSEM20,53 m²ŁAZIENKA4,36 m²PRZEDSIONEK1,68 m²TARAS5,37 m²OGRÓDEK8,13 m²
Wymiary mieszkania 26.57 m², 24B/76
Osiedle Omulewska - zdjęcie nr 0
Osiedle Omulewska - zdjęcie nr 1
Osiedle Omulewska - zdjęcie nr 2
Osiedle Omulewska - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 26.57 m², 24B/76
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

26,57 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

3,40 m

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (5,37 m²), ogródek (8,13 m²)

Termin oddania:

październik 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę