Logo

Nowe mieszkanie, 47,80 m², 2 pokoje, 5 piętro, oferta nr 24A/25

984 680 zł

20 600 zł /m²

Rata 4 607 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Omulewska

Warszawa, Praga Północ, Grochów, ul. Omulewska 24

SALON Z ANEKSEM27,23 m²SYPIALNIA11,59 m²ŁAZIENKA4,36 m²KORYTARZ4,62 m²BALKON11,70 m²
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

47,80 m²

Piętro:

5 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

3,40 m

Strony świata:

południowy wschód (SE), południowy zachód (SW)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (11,70 m²)

Termin oddania:

październik 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę