Logo

Nowe mieszkanie, 39,19 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr 24D/200

842 585 zł

21 500 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 942 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Omulewska

Warszawa, Praga Północ, Grochów, ul. Omulewska 24

SALON Z ANEKSEM18,77 m²SYPIALNIA11,55 m²ŁAZIENKA5,24 m²KORYTARZ3,63 m²LOGGIA5,11 m²
Wymiary mieszkania 39.19 m², 24D/200
Osiedle Omulewska - zdjęcie nr 0
Osiedle Omulewska - zdjęcie nr 1
Osiedle Omulewska - zdjęcie nr 2
Osiedle Omulewska - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 39.19 m², 24D/200
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

39,19 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

3,40 m

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (5,11 m²)

Termin oddania:

październik 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę