Logo

Nowe mieszkanie, 43,08 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 24B/85

908 988 zł

21 100 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 253 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Omulewska

Warszawa, Praga Północ, Grochów, ul. Omulewska 24

2 pokoje, mieszkanie 43,08 m², piętro 2, oferta nr 24B/85, Osiedle Omulewska, Warszawa, Praga Północ, Grochów, ul. Omulewska 24
Osiedle Omulewska - zdjęcie nr 0
Osiedle Omulewska - zdjęcie nr 1
Osiedle Omulewska - zdjęcie nr 2
Osiedle Omulewska - zdjęcie nr 3
Osiedle Omulewska - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 43.08 m², 24B/85
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

43,08 m²

Piętro:

2 piętro

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,23 m²)

Termin oddania:

październik 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę