Logo

Nowe mieszkanie, 26,44 m², 1 pokój, 4 piętro, oferta nr B56

451 533 zł

17 078 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 113 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Przystań Żerań

Warszawa, Białołęka, Żerań, ul. Morelowa 13

1 pokój, mieszkanie 26,44 m², piętro 4, oferta nr B56, Przystań Żerań, Warszawa, Białołęka, Żerań, ul. Morelowa 13
SALON Z ANEKSEM19,87 m²ŁAZIENKA3,79 m²KORYTARZ2,86 m²BALKON2,46 m²
Wymiary mieszkania 26.44 m², B56
Wirtualna makieta 3D mieszkania 26.44 m², B56
A18A17A16A15B54B55B56B53B52B51B50C73C75C74
Plan piętra
Przystań Żerań - zdjęcie nr 0
Przystań Żerań - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 26.44 m², B56
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

26,44 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,67 m

Strony świata:

południe (S), południowy zachód (SW), zachód (W)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (2,46 m²)

Termin oddania:

luty 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę