Logo

Nowe mieszkanie, 105,96 m², 1 pokój, 4 piętro, oferta nr M57

805 296 zł

7 600 zł /m²

Rata 3 768 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Ultra Marina

Ełk, Jeziorna, ul. bp. Edwarda Samsela 3

SALON28,70 m²KUCHNIA17,82 m²SYPIALNIA12,74 m²ŁAZIENKA4,42 m²WC1,88 m²BALKON8,10 m²BALKON6,30 m²
1 / 2
Wymiary mieszkania 105.96 m², M57
Wirtualna makieta 3D inwestycji Ultra Marina
Plan piętra
Ultra Marina - zdjęcie nr 0
Ultra Marina - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 105.96 m², M57
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

105,96 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

2

Wys. mieszkania:

2,67 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (8,10 m²), balkon (6,30 m²), taras (8,95 m²), taras (4,21 m²)

Termin oddania:

Etap 2 - III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę