Logo

Nowe mieszkanie, 41,01 m², 1 pokój, 2 piętro, oferta nr B1.2.10

525 096 zł

12 804 zł /m²

Rata 2 457 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Zakamarki

Marki, Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 102

1 pokój, mieszkanie 41,01 m², piętro 2, oferta nr B1.2.10, Zakamarki, Marki, Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 102
SALON Z ANEKSEM30,85 m²ŁAZIENKA5,10 m²KORYTARZ3,83 m²BALKON4,70 m²
Wymiary mieszkania 41.01 m², B1.2.10
Wirtualna makieta 3D mieszkania 41.01 m², B1.2.10
B1.2.13B1.2.12B1.2.11B1.2.10B1.2.09B1.2.08B1.2.07B1.2.06B1.2.05B1.2.04B1.2.03B1.2.02B1.2.01
Plan piętra
Zakamarki - zdjęcie nr 0
Zakamarki - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 41.01 m², B1.2.10
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

41,01 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,65 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,70 m²)

Termin oddania:

lipiec 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę