Logo

Nowe mieszkanie, 77,54 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr B2.1.01

922 726 zł

11 900 zł /m²

Rata 4 317 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Zakamarki

Marki, Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 102

4 pokoje, mieszkanie 77,54 m², piętro 1, oferta nr B2.1.01, Zakamarki, Marki, Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 102
SALON Z ANEKSEM22,68 m²SYPIALNIA10,40 m²SYPIALNIA7,75 m²SYPIALNIA7,75 m²ŁAZIENKA5,29 m²ŁAZIENKA4,71 m²GARDEROBA5,43 m²KORYTARZ12,14 m²BALKON12,32 m²BALKON6,62 m²
Wymiary mieszkania 77.54 m², B2.1.01
Wirtualna makieta 3D mieszkania 77.54 m², B2.1.01
B2.1.06B2.1.05B2.1.04B2.1.03B2.1.02B2.1.01
Plan piętra
Zakamarki - zdjęcie nr 0
Zakamarki - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 77.54 m², B2.1.01
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

77,54 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,65 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (12,32 m²), balkon (6,62 m²)

Termin oddania:

lipiec 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę