Logo

Nowe mieszkanie, 33,78 m², 1 pokój, 3 piętro, oferta nr 21B.21

527 079 zł

15 603 zł /m²

cena rynkowa
Rata 2 466 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Podgórze, Rybitwy, ul. Albatrosów 21

1 pokój, mieszkanie 33,78 m², piętro 3, oferta nr 21B.21, Osiedle Albatrosów II, Kraków, Podgórze, Rybitwy, ul. Albatrosów  21
Osiedle Albatrosów II - zdjęcie nr 0
Osiedle Albatrosów II - zdjęcie nr 1
Osiedle Albatrosów II - zdjęcie nr 2
Osiedle Albatrosów II - zdjęcie nr 3
Osiedle Albatrosów II - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 33.78 m², 21B.21
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

33,78 m²

Piętro:

3 piętro

Garaż:

parking podziemny

Termin oddania:

III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę