Logo

Nowe mieszkanie, 33,91 m², 1 pokój, parter, oferta nr 21C.2

497 722 zł

14 678 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 329 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Podgórze, Rybitwy, ul. Albatrosów 21

1 pokój, mieszkanie 33,91 m², parter, oferta nr 21C.2, Osiedle Albatrosów II, Kraków, Podgórze, Rybitwy, ul. Albatrosów  21
Osiedle Albatrosów II - zdjęcie nr 0
Osiedle Albatrosów II - zdjęcie nr 1
Osiedle Albatrosów II - zdjęcie nr 2
Osiedle Albatrosów II - zdjęcie nr 3
Osiedle Albatrosów II - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 33.91 m², 21C.2
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

33,91 m²

Piętro:

parter

Garaż:

parking podziemny

Termin oddania:

III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę