+12
Nowe mieszkanie, 33,63 m², 1 pokój, parter, oferta nr 21A.1
504 227 zł
14 993 zł /m²
okazyjna cena
Rata 2 359 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Osiedle Albatrosów II
Kraków, Podgórze, Rybitwy, ul. Albatrosów 21

6

Mapa
Liczba pokoi:
1 pokój
Powierzchnia:
33,63 m²
Piętro:
parter
Garaż:
parking podziemny
Termin oddania:
III kwartał 2026
Zapytaj o ofertę