Nowe mieszkanie, 36,72 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 21C.30
559 888 zł
15 248 zł /m²
okazyjna cena
Rata 2 620 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Osiedle Albatrosów II
Kraków, Podgórze, Rybitwy, ul. Albatrosów 21

5

Mapa
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
36,72 m²
Piętro:
2 piętro
Garaż:
parking podziemny
Termin oddania:
III kwartał 2026
Zapytaj o ofertę