Nowe mieszkanie, 30,78 m², 1 pokój, 2 piętro, oferta nr 21.16
478 704 zł
15 552 zł /m²
okazyjna cena
Rata 2 240 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Osiedle Albatrosów II
Kraków, Podgórze, Rybitwy, ul. Albatrosów 21

5

Mapa
Liczba pokoi:
1 pokój
Powierzchnia:
30,78 m²
Piętro:
2 piętro
Garaż:
parking podziemny
Termin oddania:
III kwartał 2026
Zapytaj o ofertę