Logo

Nowe mieszkanie, 34,29 m², 1 pokój, 2 piętro, oferta nr 21C.23

528 065 zł

15 400 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 471 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Podgórze, Rybitwy, ul. Albatrosów 21

1 pokój, mieszkanie 34,29 m², piętro 2, oferta nr 21C.23, Osiedle Albatrosów II, Kraków, Podgórze, Rybitwy, ul. Albatrosów  21
Osiedle Albatrosów II - zdjęcie nr 0
Osiedle Albatrosów II - zdjęcie nr 1
Osiedle Albatrosów II - zdjęcie nr 2
Osiedle Albatrosów II - zdjęcie nr 3
Osiedle Albatrosów II - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 34.29 m², 21C.23
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

34,29 m²

Piętro:

2 piętro

Garaż:

parking podziemny

Termin oddania:

III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę