Nowe mieszkanie, 30,79 m², 1 pokój, 3 piętro, oferta nr 21A.25
483 555 zł
15 705 zł /m²
okazyjna cena
Rata 2 262 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Osiedle Albatrosów II
Kraków, Podgórze, Rybitwy, ul. Albatrosów 21

6

Mapa
Liczba pokoi:
1 pokój
Powierzchnia:
30,79 m²
Piętro:
3 piętro
Garaż:
parking podziemny
Termin oddania:
III kwartał 2026
Zapytaj o ofertę