Logo

Nowe mieszkanie, 42,95 m², 2 pokoje, parter, oferta nr B/M007

619 883 zł

14 433 zł /m²

cena rynkowa
Rata 2 900 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Riviera 5

Warszawa, Białołęka, Żerań, ul. Żubowiecka

2 pokoje, mieszkanie 42,95 m², parter, oferta nr B/M007, Riviera 5, Warszawa, Białołęka, Żerań, ul. Żubowiecka
Riviera 5 - zdjęcie nr 0
Riviera 5 - zdjęcie nr 1
Riviera 5 - zdjęcie nr 2
Riviera 5 - zdjęcie nr 3
Riviera 5 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 42.95 m², B/M007
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

42,95 m²

Piętro:

parter

Strony świata:

południowy zachód (SW)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (22,16 m²)

Termin oddania:

lipiec 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę