Logo

Nowe mieszkanie, 45,70 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr B.01.2.14

684 435 zł

14 977 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 202 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Warszawska 58A

Warszawa, Ursus, Niedźwiadek, ul. Warszawska 58a

SALON Z ANEKSEM19,64 m²SYPIALNIA15,17 m²ŁAZIENKA5,44 m²KORYTARZ5,45 m²BALKON5,40 m²LOGGIA4,25 m²
Wymiary mieszkania 45.7 m², B.01.2.14
Warszawska 58A - zdjęcie nr 0
Warszawska 58A - zdjęcie nr 1
Warszawska 58A - zdjęcie nr 2
Warszawska 58A - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 45.7 m², B.01.2.14
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

45,70 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. mieszkania:

2,69 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,40 m²), loggia (4,25 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę