Logo

Nowe mieszkanie, 55,83 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr A.02.1.07

815 567 zł

14 608 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 816 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Warszawska 58A

Warszawa, Ursus, Niedźwiadek, ul. Warszawska 58a

SALON Z ANEKSEM20,06 m²SYPIALNIA11,74 m²SYPIALNIA9,87 m²ŁAZIENKA5,19 m²KORYTARZ8,97 m²BALKON5,40 m²
Wymiary mieszkania 55.83 m², A.02.1.07
Warszawska 58A - zdjęcie nr 0
Warszawska 58A - zdjęcie nr 1
Warszawska 58A - zdjęcie nr 2
Warszawska 58A - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 55.83 m², A.02.1.07
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

55,83 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

2,69 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,40 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę