Logo

Nowe mieszkanie, 65,74 m², 3 pokoje, parter, oferta nr B.01.0.02

986 053 zł

14 999 zł /m²

Rata 4 614 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Warszawska 58A

Warszawa, Ursus, Niedźwiadek, ul. Warszawska 58a

SALON Z ANEKSEM25,91 m²SYPIALNIA10,55 m²SYPIALNIA10,32 m²ŁAZIENKA4,22 m²WC2,13 m²KORYTARZ12,61 m²TARAS5,40 m²OGRÓDEK50,24 m²
Wymiary mieszkania 65.74 m², B.01.0.02
Warszawska 58A - zdjęcie nr 0
Warszawska 58A - zdjęcie nr 1
Warszawska 58A - zdjęcie nr 2
Warszawska 58A - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 65.74 m², B.01.0.02
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

65,74 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,69 m

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (5,40 m²), ogródek (50,24 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę