Logo

Nowe mieszkanie, 36,67 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr A/53

685 729 zł

18 700 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 208 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Bemowo, Chrzanów, ul. Szeligowska

2 pokoje, mieszkanie 36,67 m², piętro 4, oferta nr A/53, Metro Zachód 8 bud. A, C, Warszawa, Bemowo, Chrzanów, ul. Szeligowska
SALON Z ANEKSEM17,63 m²SYPIALNIA10,81 m²ŁAZIENKA4,24 m²KORYTARZ3,99 m²BALKON5,95 m²
Wymiary mieszkania 36.67 m², A/53
Metro Zachód 8 bud. A, C - zdjęcie nr 0
Metro Zachód 8 bud. A, C - zdjęcie nr 1
Metro Zachód 8 bud. A, C - zdjęcie nr 2
Metro Zachód 8 bud. A, C - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 36.67 m², A/53
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

36,67 m²

Piętro:

4 piętro

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,95 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę