Logo

Nowe mieszkanie, 44,18 m², 2 pokoje, 6 piętro, oferta nr G1/183

658 282 zł

14 900 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 080 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Poznań, Jeżyce, ul. Świętego Wawrzyńca

2 pokoje, mieszkanie 44,18 m², piętro 6, oferta nr G1/183, Osiedle Goplana Budynek G, Poznań, Jeżyce, ul. Świętego Wawrzyńca
Osiedle Goplana Budynek G - zdjęcie nr 0
Osiedle Goplana Budynek G - zdjęcie nr 1
Osiedle Goplana Budynek G - zdjęcie nr 2
Osiedle Goplana Budynek G - zdjęcie nr 3
Osiedle Goplana Budynek G - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 44.18 m², G1/183
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

44,18 m²

Piętro:

6 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

hala garażowa

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (4,04 m²)

Termin oddania:

grudzień 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę