Logo

Nowe mieszkanie, 42,50 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr A3.3.183

497 250 zł

11 700 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 327 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja ATAL Floriana

Szczecin, Śródmieście, Łasztownia, św. Floriana

2 pokoje, mieszkanie 42,50 m², piętro 3, oferta nr A3.3.183, ATAL Floriana, Szczecin, Śródmieście, Łasztownia, św. Floriana
1 / 2
ATAL Floriana - zdjęcie nr 0
ATAL Floriana - zdjęcie nr 1
ATAL Floriana - zdjęcie nr 2
ATAL Floriana - zdjęcie nr 3
ATAL Floriana - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 42.5 m², A3.3.183
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

42,50 m²

Piętro:

3 piętro

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,20 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę