Logo

Nowe mieszkanie, 44,50 m², 2 pokoje, 5 piętro, oferta nr A3.5.198

522 875 zł

11 750 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 446 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja ATAL Floriana

Szczecin, Śródmieście, Łasztownia, św. Floriana

2 pokoje, mieszkanie 44,50 m², piętro 5, oferta nr A3.5.198, ATAL Floriana, Szczecin, Śródmieście, Łasztownia, św. Floriana
1 / 2
ATAL Floriana - zdjęcie nr 0
ATAL Floriana - zdjęcie nr 1
ATAL Floriana - zdjęcie nr 2
ATAL Floriana - zdjęcie nr 3
ATAL Floriana - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 44.5 m², A3.5.198
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

44,50 m²

Piętro:

5 piętro

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (11,70 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę