Logo

Nowe mieszkanie, 44,92 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr II.2.2

498 612 zł

11 100 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 333 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Pryncypalna 66

Łódź, Górna, Chojny, ul. Pryncypalna 66

2 pokoje, mieszkanie 44,92 m², piętro 2, oferta nr II.2.2, Pryncypalna 66, Łódź, Górna, Chojny, ul. Pryncypalna 66
SALON Z ANEKSEM24,42 m²SYPIALNIA10,59 m²ŁAZIENKA4,81 m²KORYTARZ5,10 m²BALKON6,28 m²BALKON3,34 m²
Wymiary mieszkania 44.92 m², II.2.2
II_2_2
Plan piętra
Pryncypalna 66 - zdjęcie nr 0
Pryncypalna 66 - zdjęcie nr 1
Pryncypalna 66 - zdjęcie nr 2
3
Lokalizacja mieszkania 44.92 m², II.2.2
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

44,92 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,73 m

Strony świata:

północny wschód (NE), południowy wschód (SE)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,28 m²), balkon (3,34 m²)

Termin oddania:

wrzesień 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę