Logo

Nowe mieszkanie, 40,93 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr II.2.5

454 323 zł

11 100 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 126 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Pryncypalna 66

Łódź, Górna, Chojny, ul. Pryncypalna 66

2 pokoje, mieszkanie 40,93 m², piętro 2, oferta nr II.2.5, Pryncypalna 66, Łódź, Górna, Chojny, ul. Pryncypalna 66
SALON Z ANEKSEM19,19 m²SYPIALNIA10,44 m²ŁAZIENKA4,67 m²KORYTARZ6,63 m²BALKON10,27 m²
Wymiary mieszkania 40.93 m², II.2.5
II_2_5
Plan piętra
Pryncypalna 66 - zdjęcie nr 0
Pryncypalna 66 - zdjęcie nr 1
Pryncypalna 66 - zdjęcie nr 2
3
Lokalizacja mieszkania 40.93 m², II.2.5
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

40,93 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,73 m

Strony świata:

południowy wschód (SE)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (10,27 m²)

Termin oddania:

wrzesień 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę