Logo

Nowe mieszkanie, 39,74 m², 2 pokoje, 6 piętro, oferta nr A.33

588 947 zł

14 820 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 756 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle MONO

Warszawa, Białołęka, Tarchomin, ul. Odkryta 53

2 pokoje, mieszkanie 39,74 m², piętro 6, oferta nr A.33, Osiedle MONO, Warszawa, Białołęka, Tarchomin, ul. Odkryta 53
Osiedle MONO - zdjęcie nr 0
Osiedle MONO - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 39.74 m², A.33
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

39,74 m²

Piętro:

6 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (8,53 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę