Logo

Nowe mieszkanie, 45,64 m², 2 pokoje, 6 piętro, oferta nr 93

670 908 zł

14 700 zł /m²

Rata 3 139 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja MISTA Kraków

Kraków, Mistrzejowice, ul. Mistrzejowicka

SALON Z ANEKSEM23,94 m²SYPIALNIA12,63 m²ŁAZIENKA4,21 m²KORYTARZ4,86 m²BALKON4,50 m²
Wymiary mieszkania 45.64 m², 93
Wirtualna makieta 3D mieszkania 45.64 m², 93
93
Plan piętra
MISTA Kraków - zdjęcie nr 0
MISTA Kraków - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 45.64 m², 93
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

45,64 m²

Piętro:

6 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,57 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,50 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę