Logo

Nowe mieszkanie, 55,88 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr 13

759 968 zł

13 600 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 556 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja MISTA Kraków

Kraków, Mistrzejowice, ul. Mistrzejowicka

SALON Z ANEKSEM23,81 m²SYPIALNIA10,82 m²SYPIALNIA8,14 m²ŁAZIENKA3,82 m²KORYTARZ9,29 m²BALKON4,50 m²
Wymiary mieszkania 55.88 m², 13
Wirtualna makieta 3D mieszkania 55.88 m², 13
13
Plan piętra
MISTA Kraków - zdjęcie nr 0
MISTA Kraków - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 55.88 m², 13
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

55,88 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,57 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,50 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę