Logo

Nowe mieszkanie, 34,99 m², 1 pokój, 4 piętro, oferta nr 28

549 343 zł

15 700 zł /m²

Rata 2 570 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja MISTA Kraków

Kraków, Mistrzejowice, ul. Mistrzejowicka

SALON Z ANEKSEM23,11 m²ŁAZIENKA4,99 m²KORYTARZ6,89 m²BALKON4,63 m²
Wymiary mieszkania 34.99 m², 28
Wirtualna makieta 3D mieszkania 34.99 m², 28
28
Plan piętra
MISTA Kraków - zdjęcie nr 0
MISTA Kraków - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 34.99 m², 28
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

34,99 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,57 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,63 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę