Logo

Nowe mieszkanie, 39,03 m², 2 pokoje, parter, oferta nr II/B53

520 043 zł

13 324 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 433 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Olchowy Park 2

Warszawa, Białołęka, Kobiałka, ul. Marii Callas 18

2 pokoje, mieszkanie 39,03 m², parter, oferta nr II/B53, Olchowy Park 2, Warszawa, Białołęka, Kobiałka, ul. Marii Callas 18
SALON Z ANEKSEM19,52 m²SYPIALNIA12,04 m²ŁAZIENKA4,08 m²KORYTARZ3,42 m²TARAS5,51 m²
Wymiary mieszkania 39.03 m², II/B53
Olchowy Park 2 - zdjęcie nr 0
Olchowy Park 2 - zdjęcie nr 1
Olchowy Park 2 - zdjęcie nr 2
Olchowy Park 2 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 39.03 m², II/B53
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

39,03 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (5,51 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę