Logo

Nowe mieszkanie, 39,83 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr II/A125

540 468 zł

13 569 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 529 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Olchowy Park 2

Warszawa, Białołęka, Kobiałka, ul. Marii Callas 18

2 pokoje, mieszkanie 39,83 m², piętro 2, oferta nr II/A125, Olchowy Park 2, Warszawa, Białołęka, Kobiałka, ul. Marii Callas 18
SALON Z ANEKSEM20,67 m²SYPIALNIA10,77 m²ŁAZIENKA4,14 m²KORYTARZ4,33 m²BALKON5,02 m²
Wymiary mieszkania 39.83 m², II/A125
Olchowy Park 2 - zdjęcie nr 0
Olchowy Park 2 - zdjęcie nr 1
Olchowy Park 2 - zdjęcie nr 2
Olchowy Park 2 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 39.83 m², II/A125
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

39,83 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,02 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę