Logo

Nowe mieszkanie, 52,95 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr II/B49

643 790 zł

12 158 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 012 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Olchowy Park 2

Warszawa, Białołęka, Kobiałka, ul. Marii Callas 18

3 pokoje, mieszkanie 52,95 m², piętro 2, oferta nr II/B49, Olchowy Park 2, Warszawa, Białołęka, Kobiałka, ul. Marii Callas 18
SALON Z ANEKSEM21,58 m²SYPIALNIA11,95 m²SYPIALNIA9,62 m²ŁAZIENKA4,23 m²KORYTARZ5,46 m²BALKON5,25 m²
Wymiary mieszkania 52.95 m², II/B49
Olchowy Park 2 - zdjęcie nr 0
Olchowy Park 2 - zdjęcie nr 1
Olchowy Park 2 - zdjęcie nr 2
Olchowy Park 2 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 52.95 m², II/B49
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

52,95 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,25 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę