Logo

Nowe mieszkanie, 61,67 m², 4 pokoje, 2 piętro, oferta nr II/A116

718 906 zł

11 657 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 364 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Olchowy Park 2

Warszawa, Białołęka, Kobiałka, ul. Marii Callas 18

4 pokoje, mieszkanie 61,67 m², piętro 2, oferta nr II/A116, Olchowy Park 2, Warszawa, Białołęka, Kobiałka, ul. Marii Callas 18
SALON Z ANEKSEM18,46 m²SYPIALNIA10,83 m²SYPIALNIA10,63 m²SYPIALNIA9,05 m²ŁAZIENKA3,94 m²WC2,28 m²KORYTARZ6,64 m²BALKON5,05 m²
Wymiary mieszkania 61.67 m², II/A116
Olchowy Park 2 - zdjęcie nr 0
Olchowy Park 2 - zdjęcie nr 1
Olchowy Park 2 - zdjęcie nr 2
Olchowy Park 2 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 61.67 m², II/A116
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

61,67 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,05 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę