Logo

Strefa ProgressOkam Capital - mieszkania na sprzedaż

415 926 – 2 054 712 zł

11 357 – 13 200 zł /m²

Łódź, Śródmieście, al. Kościuszki 132 / ul. Piotrkowska 217

Wirtualna makieta 3D inwestycji Strefa Progress
Plan pięter inwestycji Strefa Progress
Plan pięter
Strefa Progress - zdjęcie nr 1
Strefa Progress - zdjęcie nr 2
Strefa Progress - zdjęcie nr 3
11
Lokalizacja inwestycji Strefa Progress
Mapa
Galeria
Piętra
Mapa

Liczba pokoi:

1 - 5 pok.

Powierzchnia:

33,01 – 155,66 m²

Dostępne piętra:

1 - 13 piętro

Wys. mieszkania:

2,80 m

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Poznaj układ i wymiary lokalu
Poznaj układ i wymiary lokalu w kilka sekund!

Dzięki naszym funkcjonalnościom:

  • checkzmierzysz odległości między ścianami
  • checksprawdzisz ustawienie i wymiary mebli
  • checkocenisz proporcje i układ pomieszczeń
  • checkoszczędzisz czas oglądając tylko pasujące Ci lokale

Inne inwestycje oferenta

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę