Logo

Nowe mieszkanie, 39,08 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr A.2.M06

1 079 195 zł

27 615 zł /m²

okazyjna cena
Rata 5 049 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Ursynów, Ursynów Centrum, ul. Cynamonowa 23

2 pokoje, mieszkanie 39,08 m², piętro 2, oferta nr A.2.M06, Cynamonowa Ursynów, Warszawa, Ursynów, Ursynów Centrum, ul. Cynamonowa 23
Cynamonowa Ursynów - zdjęcie nr 0
Cynamonowa Ursynów - zdjęcie nr 1
Cynamonowa Ursynów - zdjęcie nr 2
Cynamonowa Ursynów - zdjęcie nr 3
Cynamonowa Ursynów - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 39.08 m², A.2.M06
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

39,08 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (8,28 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę