Logo

Nowe mieszkanie, 60,32 m², 3 pokoje, 8 piętro, oferta nr A.8.M06

1 773 408 zł

29 400 zł /m²

Rata 8 297 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Ursynów, Ursynów Centrum, ul. Cynamonowa 23

3 pokoje, mieszkanie 60,32 m², piętro 8, oferta nr A.8.M06, Cynamonowa Ursynów, Warszawa, Ursynów, Ursynów Centrum, ul. Cynamonowa 23
Cynamonowa Ursynów - zdjęcie nr 0
Cynamonowa Ursynów - zdjęcie nr 1
Cynamonowa Ursynów - zdjęcie nr 2
Cynamonowa Ursynów - zdjęcie nr 3
Cynamonowa Ursynów - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 60.32 m², A.8.M06
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

60,32 m²

Piętro:

8 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (10,97 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę