Logo

Nowe mieszkanie, 70,63 m², 3 pokoje, 7 piętro, oferta nr A.7.M02

1 816 957 zł

25 725 zł /m²

Rata 8 501 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Ursynów, Ursynów Centrum, ul. Cynamonowa 23

3 pokoje, mieszkanie 70,63 m², piętro 7, oferta nr A.7.M02, Cynamonowa Ursynów, Warszawa, Ursynów, Ursynów Centrum, ul. Cynamonowa 23
Cynamonowa Ursynów - zdjęcie nr 0
Cynamonowa Ursynów - zdjęcie nr 1
Cynamonowa Ursynów - zdjęcie nr 2
Cynamonowa Ursynów - zdjęcie nr 3
Cynamonowa Ursynów - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 70.63 m², A.7.M02
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

70,63 m²

Piętro:

7 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (12,85 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę