Logo

Nowe mieszkanie, 46,95 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr L209

518 798 zł

11 050 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 427 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Poznań, Naramowice, ul. Bielicowa

2 pokoje, mieszkanie 46,95 m², piętro 4, oferta nr L209, Osiedle Witaj etap II, Poznań, Naramowice, Naramowice, ul. Bielicowa
SALON14,03 m²KUCHNIA9,98 m²SYPIALNIA10,81 m²WC4,67 m²KORYTARZ7,42 m²LOGGIA4,09 m²
Wymiary mieszkania 46.95 m², L209
Alternatywne aranżacje mieszkania 46.95 m², L209
Wirtualna makieta 3D mieszkania 46.95 m², L209
L209
Plan piętra
Osiedle Witaj etap II - zdjęcie nr 0
1
Lokalizacja mieszkania 46.95 m², L209
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

46,95 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Strony świata:

południe (S)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny opcjonalny (płatny dodatkowo)

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (4,09 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę