Logo

Nowe mieszkanie, 39,75 m², 2 pokoje, parter, oferta nr D116

437 250 zł

11 000 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 046 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Poznań, Naramowice, ul. Bielicowa

2 pokoje, mieszkanie 39,75 m², parter, oferta nr D116, Osiedle Witaj etap II, Poznań, Naramowice, Naramowice, ul. Bielicowa
SALON Z ANEKSEM19,89 m²SYPIALNIA7,84 m²WC4,79 m²KORYTARZ7,23 m²OGRÓDEK37,02 m²
Wymiary mieszkania 39.75 m², D116
Alternatywne aranżacje mieszkania 39.75 m², D116
Wirtualna makieta 3D mieszkania 39.75 m², D116
D116
Plan piętra
Osiedle Witaj etap II - zdjęcie nr 0
1
Lokalizacja mieszkania 39.75 m², D116
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

39,75 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Strony świata:

zachód (W)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny opcjonalny (płatny dodatkowo)

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (37,02 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę