Logo

Nowe mieszkanie, 80,15 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr 24B/110

1 322 475 zł

16 500 zł /m²

okazyjna cena
Rata 6 188 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Omulewska

Warszawa, Praga Północ, Grochów, ul. Omulewska 24

SALON Z ANEKSEM25,66 m²SYPIALNIA14,91 m²POKÓJ11,15 m²POKÓJ9,85 m²ŁAZIENKA4,58 m²ŁAZIENKA3,21 m²KORYTARZ10,79 m²BALKON5,42 m²
Wymiary mieszkania 80.15 m², 24B/110
Osiedle Omulewska - zdjęcie nr 0
Osiedle Omulewska - zdjęcie nr 1
Osiedle Omulewska - zdjęcie nr 2
Osiedle Omulewska - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 80.15 m², 24B/110
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

80,15 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

3,40 m

Strony świata:

północny wschód (NE), południowy wschód (SE), południowy zachód (SW)

Układ okien:

trójstronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,42 m²)

Termin oddania:

październik 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę