Logo

Nowe mieszkanie, 93,17 m², 4 pokoje, 7 piętro, oferta nr 103

1 595 588 zł

17 126 zł /m²

Rata 7 465 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nowy Czechów

Lublin, Czechów Południowy, ul. Kameralna 3

4 pokoje, mieszkanie 93,17 m², piętro 7, oferta nr 103, Nowy Czechów, Lublin, Czechów Południowy, ul. Kameralna 3
SALON29,11 m²KUCHNIA9,24 m²SYPIALNIA13,85 m²SYPIALNIA10,69 m²SYPIALNIA9,65 m²ŁAZIENKA5,06 m²WC2,02 m²KORYTARZ13,52 m²TARAS135,49 m²
Wymiary mieszkania 93.17 m², 103
Nowy Czechów - zdjęcie nr 0
Nowy Czechów - zdjęcie nr 1
Nowy Czechów - zdjęcie nr 2
Nowy Czechów - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 93.17 m², 103
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

93,17 m²

Piętro:

7 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,67 m

Strony świata:

południe (S), wschód (E), zachód (W)

Układ okien:

trójstronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (135,49 m²)

Termin oddania:

kwiecień 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę