Nowe mieszkanie, 100,79 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr WW/B3/17
853 087 zł
8 464 zł /m²
Rata 3 991 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Welocity Wiczlino
Gdynia, Chwarzno-Wiczlino, ul. Jana Kazimierza
1 / 3

5

Mapa
Liczba pokoi:
4 pokoje
Powierzchnia:
100,79 m²
Piętro:
1 piętro
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (5,50 m²)
Termin oddania:
Budynki 1, 2, 3 - I kwartał 2027
Zapytaj o ofertę