Logo

Nowe mieszkanie, 91,35 m², 4 pokoje, 3 piętro, oferta nr WW/B14/32

1 038 465 zł

11 368 zł /m²

Rata 4 859 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Welocity Wiczlino

Gdynia, Chwarzno-Wiczlino, ul. Jana Kazimierza

4 pokoje, mieszkanie 91,35 m², piętro 3, oferta nr WW/B14/32, Welocity Wiczlino, Gdynia, Chwarzno-Wiczlino, ul. Jana Kazimierza
1 / 2
Welocity Wiczlino - zdjęcie nr 0
Welocity Wiczlino - zdjęcie nr 1
Welocity Wiczlino - zdjęcie nr 2
Welocity Wiczlino - zdjęcie nr 3
Welocity Wiczlino - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 91.35 m², WW/B14/32
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

91,35 m²

Piętro:

3 piętro

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (8,46 m²)

Termin oddania:

Budynek 14 - gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę