Nowe mieszkanie, 39,87 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr WW/JK12/25
427 087 zł
10 712 zł /m²
okazyjna cena
Rata 1 998 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Welocity Wiczlino
Gdynia, Chwarzno-Wiczlino, ul. Jana Kazimierza

5

Mapa
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
39,87 m²
Piętro:
2 piętro
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (4,14 m²)
Termin oddania:
Budynek 15 - gotowe do odbioru, Budynek 14 - gotowe do odbioru, Budynki 12, 13 - gotowe do odbioru, Budynki 1, 2, 3 - I kwartał 2027, Budynki 4,5 - I kwartał 2028
Zapytaj o ofertę