Logo

Nowe mieszkanie, 54,46 m², 3 pokoje, parter, oferta nr WW/B5/8

560 393 zł

10 290 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 622 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Welocity Wiczlino

Gdynia, Chwarzno-Wiczlino, ul. Jana Kazimierza

3 pokoje, mieszkanie 54,46 m², parter, oferta nr WW/B5/8, Welocity Wiczlino, Gdynia, Chwarzno-Wiczlino, ul. Jana Kazimierza
1 / 3
Welocity Wiczlino - zdjęcie nr 0
Welocity Wiczlino - zdjęcie nr 1
Welocity Wiczlino - zdjęcie nr 2
Welocity Wiczlino - zdjęcie nr 3
Welocity Wiczlino - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 54.46 m², WW/B5/8
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

54,46 m²

Piętro:

parter

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (53,15 m²)

Termin oddania:

Budynki 4,5 - I kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę