+11
Nowe mieszkanie, 42,77 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr WW/B4/48
457 211 zł
10 690 zł /m²
Rata 2 139 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Welocity Wiczlino
Gdynia, Chwarzno-Wiczlino, ul. Jana Kazimierza
1 / 3

5

Mapa
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
42,77 m²
Piętro:
3 piętro
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (4,14 m²)
Termin oddania:
Budynki 4,5 - I kwartał 2028
Zapytaj o ofertę