+25
Nowe mieszkanie, 57,60 m², 3 pokoje, parter, oferta nr WW/JK12/4
598 291 zł
10 387 zł /m²
cena rynkowa
Rata 2 799 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Welocity Wiczlino
Gdynia, Chwarzno-Wiczlino, ul. Jana Kazimierza

5

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
57,60 m²
Piętro:
parter
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
ogródek (55,75 m²)
Termin oddania:
Budynek 15 - gotowe do odbioru, Budynek 14 - gotowe do odbioru, Budynki 12, 13 - gotowe do odbioru, Budynki 1, 2, 3 - I kwartał 2027, Budynki 4,5 - I kwartał 2028
Zapytaj o ofertę